Балі як інвестиційна нерухомість

Дедалі більше іноземних інвесторів і мігрантів приваблює купівля нерухомості на Балі. І це не дивно, адже цей райський острів пропонує вкладникам гідний пасивний дохід і приємні умови для життя в країні вічного літа. Крім того, купівля нерухомості на Балі дає змогу отримати високу прибутковість від здачі апартаментів в оренду завдяки нескінченному напливу туристів в Індонезію. Також варто зазначити, що іноземні інвестори, які мають право власності на нерухомість на острові Балі, можуть претендувати на отримання ВНП або візи інвестора. У цій статті ми розглянемо основні особливості та переваги інвестиції в нерухомість на Балі.

Прибутковість і перспективи інвестицій у нерухомість на Балі
Індонезія може похвалитися стрімкими темпами розвитку економіки. Згідно зі статистичними даними, приріст ВВП становить щонайменше 5% на рік протягом півстоліття. Інфляція також стримується на помірному рівні: 5%, що також нижче за середній показник у Європі та США.
На високому рівні також зберігається заповнюваність на об'єктах нерухомості: 80-90%. Ринок нерухомості на Балі поступово відновлюється після пандемії. За прогнозами експертів, найближчими роками пасажиропотік підвищуватиметься стрімкими темпами. Цьому сприяють будівництво аеропорту, нових портів для круїзних лайнерів, траси Формули-1, парку "Paramount Pictures" та інших інфраструктурних об'єктів для залучення туристів.
Закордонних інвесторів також приваблює лояльність місцевого ринку нерухомості. Купівля нерухомості на Балі вже в найкоротші терміни зможе принести вкладникам гідний дохід: не менше 3-60%, а в деяких випадках і 100% за період будівництва.
Розглядаючи географію ринку нерухомості на Балі, можна зробити висновок, що основна активність зосереджена в південних регіонах острова. В історичній перспективі це пов'язано з будівництвом першого аеропорту. Найбільш забудованими та густо заселеними районами є Кута, Семіньяк, Чангу, Убуд і Бераву. Наприклад, район Чангу забудований на 97%, тому тут практично неможливо знайти вільної ділянки на березі океану. Найкращий доступний варіант у цьому районі - друга лінія, або навіть глибина острова.

Переваги інвестиції в нерухомість на Балі
Купівля нерухомості на Балі принесе інвестору прибуток навіть в умовах глобальної кризи. Згідно зі статистичними даними, економіка Індонезії відновлюється стрімкими темпами завдяки збільшенню туристичного потоку.
Для більшості іноземних інвесторів Балі відкритий для відвідування на основі туристичної, гостьової візи або візи інвестора. Крім того, можливість отримання ВНП - це ще один додатковий аргумент для купівлі нерухомості на Балі.
Розглянемо головні переваги купівлі житла на Балі для отримання пасивного прибутку і швидкої окупності фінансових вкладень:
  • Середній показник ROI (окупність інвестицій) становить не менше 35%. Завдяки цьому ваші вкладення в нерухомість точно окупляться вже за 5-7 років.
  • Високий попит на нерухомість на Балі, що підтверджує активне будівництво нових вілл у вільних районах міста;
  • Прибутковість довгострокової оренди апартаментів у популярних туристичних районах (Чангу, Улувату та Убуде). Рівень щорічного зростання вартості оренди сягає 15-20%.
  • Активна поява та популяризація іноземних брендів свідчить про популярність Балі серед інвесторів та ділових людей. Ці фактори гарантують економічну стабільність і розвиток інфраструктури по всій території острова.
Підбиваючи підсумки, можна сказати, що можливість отримання візи інвестора - це одна з головних переваг купівлі нерухомості на Балі. Завдяки цьому покупці та члени їхньої сім'ї можуть отримати ВНП на термін від 5 до 10 років.
Antalya, Konyaaltı, Altınkum mah., Atatürk bulvarı No: 116, Blok: C, D: c2 (Özyeşilyurt sitesi)
Офіс
месенджери
Співпраця
Продажі
телефон
© ANTA Group 2023
Соціальні мережі