Туреччина підвищила суму, яку іноземці, які бажають отримати громадянство в обмін на інвестиції, повинні вкласти в купівлю нерухомості. Раніше ця сума становила $250 тис., а за новим законом мінімальний поріг зріс до $400 тис. Нововведення почнуть діяти з 13 червня.

Експерти пояснюють підвищення мінімальних сум інвестицій сплеском інтересу іноземців до купівлі житла в Туреччині. У першому кварталі цього року іноземці вже придбали понад 14 тис. будинків, що на 45% більше, ніж минулого. За рік ціни на ринку зросли на 100% і досягли 11-річного рекорду. Нерухомістю цікавляться громадяни Ірану, Іраку, України та Росії. Турецькі банки навіть почали відкривати рублеві рахунки, що сприяло продажу житла.

У законі також з'явилася нова можливість отримання громадянства - вступити в Приватну пенсійну систему з внеском не менше $500 тис. і залишитися в системі протягом 3 років.

Нововведення торкнулися і тих, хто планує отримувати посвідку на проживання (т. зв. ВНП) шляхом купівлі нерухомості. З 26 квітня іноземці, які бажають отримати посвідку на проживання шляхом купівлі нерухомості, повинні будуть інвестувати щонайменше $70 тис. у житло у великих містах або $50 тис. у житло в містечках і приміських територіях.

Туреччина піднімає поріг інвестицій для отримання посвідки на проживання та громадянства

Antalya, Konyaaltı, Altınkum mah., Atatürk bulvarı No: 116, Blok: C, D: c2 (Özyeşilyurt sitesi)
Офіс
месенджери
Співпраця
Продажі
телефон
© ANTA Group 2023
Соціальні мережі