Туреччина очолила рейтинг держав з найвищим темпом річного росту вартості житла. Головною особливістю є те, що лідер значно перевершив своїх конкурентів. Номінальний ріст вартості житла у Туреччині – 160%, другу сходинку посіла Словаччина із показником 25,5%. Високим також є показник реального росту вартості житла (скоригованого на інфляцію) – 45,9%, на другому місці опинилась Ісландія із показником 12,9%.
У 2021 році продаж турецького житла інвесторам виріс на 43,5%.
З січня по червень 2022 року іноземці у Туреччині придбали 35 383 об'єкти житлової нерухомості. Це на 72,7% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Усього було підписано 726 398 договорів з купівлі-продажу.
За оцінками фахівців найбільш значне зростання цін спостерігається в Стамбулі та на узбережжі Середземного моря (Аланія, Анталія). Адже саме у цих регіонах найбільш високий попит на придбання нерухомості (33% від загальної кількості житла).
Такі високі темпи росту вартості нерухомості у Туреччині роблять її вигідним об'єктом для інвестицій.

Переваги купівлі нерухомості у Туреччині
Окрім вдалої інвестиції, власник житла у Туреччині може отримати додатковий ряд переваг.
Іноземці купують нерухомість в Туреччині для себе та здачі в оренду, адже Туреччина – туристична країна, тому заробити кошти можна не тільки на перепродажу нерухомості. Власник може здавати житло в оренду туристам. Завдяки особливостям клімату, туристичний морський сезон у державі досить довгий – з квітня по листопад.
Також при купівлі нерухомості іноземець отримує можливість оформити громадянство Туреччини. Мінімальна сума інвестицій за програмою 400 000$. Разом з інвестором громадянство країни отримують і члени його родини. Щороку програмою користуються близько 13 000 родин.
Отже, купівля нерухомості у Туреччині має великий ряд переваг. Тому майбутнім інвесторам не треба зволікати, краще купувати житло вже зараз, адже за оцінками аналітиків у наступному році ціни на нерухомість продовжать зростати.
Також, варто зазначити, що за оцінками рієлторів, різниця між цінами на етапі «фундамент» та після здачі об’єкта в експлуатацію може становити до 50%. Всю необхідну інформацію та консультації про придбання нерухомості у Туреччині можна знайти за посиланням.

Чому вигідно інвестувати в нерухомість у Туреччині?

Antalya, Konyaaltı, Altınkum mah., Atatürk bulvarı No: 116, Blok: C, D: c2 (Özyeşilyurt sitesi)
Офіс
месенджери
Співпраця
Продажі
телефон
© ANTA Group 2023
Соціальні мережі