Життя в Туреччині: плюси та мінуси

Переїзд до Туреччини на постійне місце проживання жителів багатьох країн. І на це є безліч вагомих причин. Ця курортна країна може похвалитися сприятливим кліматом, мальовничою природою, високоякісною медициною і доступною вартістю проживання. Виходячи з усіх цих переваг, багато іноземців наважуються навіть купити нерухомість у Туреччині.
Але, як і будь-яка інша країна, Турецька Республіка має і свої недоліки. Тому перш ніж ухвалювати таке відповідальне рішення про переїзд, обов'язково проаналізуйте всі аспекти життя в цій країні, вивчіть місцеве законодавство, ознайомтеся з менталітетом місцевих жителів і особливостями отримання ВНП. У нашій статті ви можете ознайомитися з докладною інформацією про переваги та недоліки життя в Туреччині.

Плюси життя в Туреччині
Розглянемо головні переваги життя в Турецькій Республіці, які явно переважають над недоліками:
  1. Комфортний клімат. Туреччина - це ідеальне місце проживання для фанатів тепла і сонця. Влітку середня температура сягає +29°C, а в зимовий сезон +15°C. Крім того, країна може похвалитися чистим блакитним морем, чудовими пляжами, тривалим купальним сезоном і прекрасною екологією.
  2. Доброзичливі місцеві жителі. Турки мають свій незвичайний і колоритний менталітет. Місцевому населенню з дитинства прищеплюють повагу до старших, любов до дітей, цінність сім'ї та доброзичливість до гостей. Турки відкриті абсолютно для кожного, вони терпляче ставляться до представників іншої національності, віри або раси. Розвиток туристичної інфраструктури перетворив турецьке суспільство на мультинаціональне, тому тут позитивно налаштовані до іноземних громадян, які бажають переїхати до Туреччини на постійне місце проживання.
  3. Доступна медицина та якісна освіта. Медичні послуги в Турецькій Республіці якісні та відносно недорогі. Державний уряд інвестує значні кошти в систему охорони здоров'я. Вартість на медикаменти в Туреччині невисока, особливо на ліки місцевого виробництва. Спектр доступних послуг залежатиме від покриття страхового поліса. За наявності ВНП ви зможете віддати дитину в безплатний дитячий садок і школу. Крім того, в країні налічується понад 200 вищих навчальних закладів.
  4. Доступна вартість життя. З огляду на вартість харчових продуктів та непродовольчих товарів, жити в Туреччині можна недорого і гідно. У всьому світі популярні якісні та екологічно чисті турецькі харчові продукти від місцевих фермерів. Також прекрасне співвідношення ціни та якості має турецький одяг, посуд, меблі. Багато іноземців приїжджають у цю країну під час розпродажів для того, щоб купити багато виробів за низькими цінами.
  5. Вигідні ціни на нерухомість. Купівля нерухомості в Туреччині - дуже вигідний інвестиційний інструмент. На ринку є безліч пропозицій за прийнятними цінами. У Туреччині можна придбати різні житлові об'єкти: квартири, апартаменти, пентхауси, шикарні вілли та багато іншого.
Мінуси життя в Туреччині
Крім численних переваг, імміграція в Турецьку республіку може мати та свої недоліки. Розглянемо їх докладніше:
  1. Мовний бар'єр. Можуть виникнути складнощі у спілкуванні з місцевими жителями, оскільки багато хто з них не знає англійської. Але в курортних містах персонал магазинів, готелів, ресторанів, салонів краси та інших закладів говорять російською. Для переїзду в Турецьку Республіку на ПМП дуже важливо зайнятися вивченням національної мови для швидкого влиття в соціум.
  2. Дороге паливо і складна транспортна розв'язка. Володіння транспортним засобом у Туреччині обходиться вкрай дорого. Але і привезти свій автомобіль теж буде невигідно. Транспортний засіб на іноземних номерах може перебувати на території Турецької Республіки не більше 2 років, після чого його потрібно в обов'язковому порядку розмитнити. Ціна цієї процедури може сягати від 50% до 100% від вартості автомобіля. Паливо тут теж вкрай дороге через високі податки. Ще один суттєвий мінус - повна відсутність культури водіння на дорогах через емоційність і нетерплячість місцевих жителів.
  3. Складність пошуку роботи. Іноземцям, які не володіють турецькою мовою або не мають популярної професії, знайти роботу в цій країні буде вкрай складно. Першість на працевлаштування закріплено за громадянами Туреччини на законодавчому рівні. Отримання посвідки на проживання не дає права на офіційне працевлаштування. Найчастіше іноземці без знання мови працюють у туристичній індустрії, ресторанах, салонах краси, компаніях із продажу нерухомості тощо.
Підбиваючи підсумки, можна зробити висновок, що життя в Туреччині має свої плюси та мінуси, і рішення про проживання тут залежить від ваших особистих уподобань і обставин. Перш ніж ухвалювати остаточне рішення, важливо ретельно зважити всі аспекти життя в цій дивовижній країні та проконсультуватися з відповідними фахівцями, щоб зробити усвідомлений вибір.
Antalya, Konyaaltı, Altınkum mah., Atatürk bulvarı No: 116, Blok: C, D: c2 (Özyeşilyurt sitesi)
Офіс
месенджери
Співпраця
Продажі
телефон
© ANTA Group 2023
Соціальні мережі