Ринок нерухомості на Балі у 2024 році: огляд і прогнози

Балі - справжнє туристичне багатство Індонезії. Тому купівля нерухомості на Балі вважається одним із найприбутковіших напрямків для закордонних інвесторів. І це не дивно, адже цей острів визнано найбажанішим місцем у світі за рейтингом Booking, найпопулярнішим туристичним напрямком за даними Tripadvisor і регіоном із найвищою інвестиційною привабливістю за оцінками Forbes.
У цій статті ми розглянемо всі особливості та прогнози ринку нерухомості 2024 року і дізнаємося, чи варто купити житло на Балі для отримання прибутку.

Купівля нерухомості на Балі: переваги та статистика
Балі - це не тільки популярний острів серед туристів, а й місце зі значним інвестиційним потенціалом. Згідно зі статистичними даними, чистий прибуток від продажу житлових об'єктів, куплених на етапі будівництва, становить 44% вже через 3 роки. А за 4-6 років здачі апартаментів в оренду можна повністю повернути повну вартість нерухомості на Балі.
Крім того, також варто згадати той факт, що іноземці можуть купити нерухомість на Балі, навіть не маючи індонезійського громадянства.
Індонезія посідає 7 місце у світовому рейтингу за темпами розвитку економіки. За прогнозами експертів, до 2030 року країна має піднятися на 4 позицію. Індонезія має стабільне економічне зростання, нейтралітет у світових політичних питаннях і привабливий інвестиційний клімат. У 2023 році Балі визнали одним із найбільш "інстраграмних" місць у світі. За статистикою, острів відвідує понад 500 тисяч туристів на місяць.
У світовому рейтингу інвестиційної привабливості Балі посів 4 позицію. Цьому сприяє постійний економічний розвиток острова. Приміром, у 2022 році повністю реконструювали порт у Санурі. А вже 2023 року відкрили міжнародну лікарню Bali International Hospital. 2024 рік буде присвячений реконструкції транспортної інфраструктури Балі: швидкісна дорога Gilimanuk - Mengwi та порт Гіліманук. У 2025 році планують відкрити великий тематичний парк Paramount park

Нерухомість на Балі: тенденції та прогнози експертів
Балі - всесвітньо визнаний центр інвестицій у нерухомість. У наступні роки також прогнозується стрімке зростання цієї сфери завдяки економіці, що розвивається, і успішній туристичній сфері.
Перша тенденція, на яку варто звернути увагу, - підвищення попиту на елітну нерухомість. Балі у багатьох асоціюється з розкішними курортами та дорогими віллами, тому багато інвесторів віддають перевагу саме висококласним таунхаусам і нерухомості на пляжах.
За прогнозами експертів, ринок нерухомості Балі зросте з 61,22 мільярда доларів США у 2023 році до 81,24 мільярда доларів США до 2028 року із середньорічним темпом зростання 5,82% протягом прогнозованого періоду. Цьому сприяє одна з найвищих прибутковостей нерухомості на Балі: 15% річних без урахування вартості нерухомості (один із найвищих показників у світі, середній показник становить 5%).
Також очікується, що вартість оренди житла на Балі також підвищиться 2024 року на 15-20%. Середня заповнюваність житлових об'єктів очікується на рівні 65-80%. Завдяки простим математичним розрахункам можна зробити висновок, що придбана нерухомість окупиться за 5-6 років.

Найкращі райони для купівлі нерухомості на Балі
Район Чангу - одне з найкращих місць для інвестування в нерухомість на цьому райському острові. Це популярне приморське місце, яке з мови місцевих жителів перекладається як "село іноземців". У цьому районі спостерігається максимально високий попит на житлову нерухомість. Крім того, тут присутній значний потенціал для закордонних вкладників, оскільки деякі райони Чанга тільки починають розвиватися.

Купівля нерухомості на Балі: популярні об'єкти для інвестування
Іноземні інвестори можуть придбати земельні ділянки, апартаменти або віллу на Балі. Під час вибору типу нерухомості необхідно враховувати цілі інвестора.
На думку експертів, апартаменти - це оптимальний варіант для інвестування в нерухомість на Балі. Ці житлові об'єкти мають невисокий рівень вкладень і широкий функціонал. Купівля апартаментів на Балі стане прекрасним інструментом для отримання пасивного доходу, а також вигідним варіантом для перепродажу.
Інвестиції в нерухомість на Балі: переваги та фінансова вигода
Громадяни більшості країн можуть відвідувати Індонезію за туристичною, гостьовою візою або візою інвестора, завдяки якій також можна отримати ВНП на Балі.
Купівля нерухомості на Балі надасть вам пасивний дохід і швидку окупність інвестицій. Балі може похвалитися найвищим у світі показником зворотних інвестицій у нерухомість (до 35%). Тому ваші вкладення окупляться за 5-7 років.
Крім того, варто зазначити, що на Балі активними темпами відбувається будівництво нових вілл та інших житлових об'єктів, що демонструє високий попит на нерухомість на острові. Особливий попит має довгострокова оренда апартаментів у популярних туристичних районах.
І одна з головних переваг купівлі нерухомості на Балі - це віза Інвестора. Цей документ видається на 5-10 років, і на її основі можна навіть отримати ВНП в Індонезії.

Висновки
Прогнози експертів обіцяють перспективний розвиток ринку нерухомості на Балі в період з 2023 по 2024 рік. Це надає унікальні перспективи для потенційних інвесторів. Туризм продовжує залишатися ключовим стрижнем економіки країни. Завдяки новій можливості для іноземців отримати візу другого будинку в Індонезії, придбати житло на острові стало ще привабливішим - все це без необхідності оформлення ВНП, тільки за паспортом. Ба більше, при цьому також надається право на проживання на термін до 10 років.
Нині Балі радує вигідними цінами, роблячи цей момент найкращим для того, щоб вкласти свої кошти в нерухомість. Перспектива подальшого зростання вартості нерухомості в Індонезії надає унікальну можливість для інвесторів отримати високий дохід. Це також дає змогу ретельно управляти своїми фінансами, уникаючи втрат, і в кінцевому підсумку стати власником розкішних апартаментів, що знаходяться в безпосередній близькості від берега океану. Отже, перспективи для інвестування в балійську нерухомість вкрай сприятливі, а поточна ситуація з вигідними цінами створює чудові можливості для тих, хто прагне вкласти свої кошти в надійний і перспективний напрямок.
Antalya, Konyaaltı, Altınkum mah., Atatürk bulvarı No: 116, Blok: C, D: c2 (Özyeşilyurt sitesi)
Офіс
месенджери
Співпраця
Продажі
телефон
© ANTA Group 2023
Соціальні мережі