Туреччина — туристична країна, де можна підібрати відпочинок на будь-який смак. Тут не має обмежень в порі року, адже ви отримаєте задоволення від подорожі як влітку так і зимою. Ця країна користується великою популярністю серед іноземців у плануванні літніх відпусток.
Туреччина дуже гостинна країна та в більшості вона асоціюється з all inclusive. Проте, в цій країні можна і самостійно організувати подорож. Турецький туризм вдосконалюється з кожним роком. Одним словом, можна знайти відпочинок на будь-який смак та гаманець.

Умови в’їзду в Туреччину
Туристам з Європи, більшості країн Центральної та Південної Америки та більшості країн Північної та Центральної Азії туристична віза не потрібна, але за умови перебування на території Туреччини не більше 90 днів.
Якщо ви громадянин Північної Америки, Австралії, Південної Африки, Індонезії, Саудівської Аравії, для поїздки в Туреччину ви можете оформити електронну візу. Це займе три дні, і ви це можете замовити цю візу онлайн.
Іншим громадянам щоб відкрити візу потрібно надати такі документи:
• дійсний закордонний паспорт;
• підтвердження бронювання готелю та авіаквитків;
• копія заповненої анкети;
• довідка про ваш фінансовий стан;
• виписка з банку за останні пів року.
Для розуміння чи потрібна вам віза і яка, ви можете проконсультуватися у нас на сайті з юридичним спеціалістом.

Що відвідати в Туреччині
Туреччина — країна контрастів та неймовірних краєвидів. Тут для кожного знайдеться свій ідеальний відпочинок. В цій країні завжди знайдеться куди поїхати та що побачити. Любителям спокійного відпочинку, можна обрати пляж та бірюзове море. Найкращі пляжі знаходяться в Анталії, Аланії, Белек, Бодрумі, Даламані, Кемері, Мармарисі, Фетхіє. Тут є насичена розважальна програма, басейни, аквапарки, різні екскурсії. Тим, хто любить екстрим, можна пірнати з аквалангом, чи піти в гори. Ви можете вирушити до Олюденізу, це невелике курортне містечко, оточене горами. Тут є заповідник Блакитна Лагуна та незвичайний пляж. Якщо ви плануєте зробити щось екстремальне, варто включити це в свою медичну страховку. Звичайно, одним з найпопулярніших відпочинків є екскурсія в Каппадокію. Всі мріють політати тут на повітряних кулях над унікальними скелями. Ви також можете тут пожити у печерних готелях. Відпустка в цьому місці не залишить вас байдужими. Щоб не пропустити цікавих місць, замовте чек-лист на сайті з усією детальною інформацією.
Мова та валюта
В Туреччині всі розмовляють турецькою мовою. У відомих туристичних місцях ви можете почути також російську, англійську, французьку та німецьку. Проте, для місцевих складно розмовляти іншими мовами, тому щоб розуміти туристів вони користується перекладачами.
Національна валюта цієї країни — турецька ліра. Звичайно, в подорож варто брати з собою як готівку так і картку. Краще брати готівку в доларах та євро, якими ви зможете розраховуватися. Найчастіше картою можна розраховуватися в місцях де поширений туризм. Готівку ви можете зняти в будь-яких банкоматах за невелику комісію. На турецьких базарах, які є візиткою Туреччини обов’язково варто торгуватися. Але назвавши свою ціну, якщо вона підійде продавцю, не відмовляйтеся від покупки.

Транспорт у Туреччині
Найчастіше по країні люди користуються автобусами та поїздами. Туристи часто обирають таксі, де завжди є фіксована ціна. Проте, ще одним зручними способом пересування є оренда авто. Ви зможете самі керувати машиною, маючи міжнародні права.
Туреччина дуже цікава країна не лише для відпочинку, але й для вивчення культури та традицій цього народу. Тому, для того щоб ваша подорож пройшла максимально насичено та позитивно, варто все планувати заздалегідь.

Поїздка до Туреччини для туризму:
що відвідати, умови в'їзду, валюта і транспорт

Antalya, Konyaaltı, Altınkum mah., Atatürk bulvarı No: 116, Blok: C, D: c2 (Özyeşilyurt sitesi)
Офіс
месенджери
Співпраця
Продажі
телефон
© ANTA Group 2023
Соціальні мережі