"antagroup.info" kaynağının kullanım şartları (Kullanıcı Sözleşmesi)
antagroup.info web sitesinin (bundan böyle "web sitesi", "portal" olarak anılacaktır) kullanıcı sözleşmesi (bundan böyle "kurallar", "sözleşme" olarak anılacaktır)
antagroup.info bilgi portalının kullanımı. 'nun Kullanıcı tarafından kullanılması, Kullanıcı'nın işbu Sözleşme'nin aşağıda belirtilen tüm hükümlerine uymayı kabul ve taahhüt ettiği anlamına gelir.
Site Yönetimi, yayınlandıktan sonra yürürlüğe girecek olan Sözleşme'de değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Sözleşme'nin güncel versiyonunun metni antagroup.info web sitesinde her zaman mevcuttur. Bu tür değişiklikler yapıldıktan sonra web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bunları kabul ettiğiniz anlamına gelir.
Anahtar terimler
Web sitesi (Portal) - https.antagroup.info alan adının adres alanı ile birleştirilmiş, ağa yerleştirilmiş bir dizi dosya
Web Sitesi Kullanıcısı (Kullanıcı) - Web Sitesinde iletişim kuran/hareket eden herhangi bir kişi, işbu belge ile Kullanıcı Sözleşmesinin hükümlerini tam olarak kabul ettiğini otomatik olarak teyit eder.
Web Sitesi Yönetimi (Yönetim) - Web Sitesinin tüm ilgili mülkiyet haklarına sahip olan ve onu yöneten ANTA Group.
İçerik - metinler, sayılar, fotoğraflar, videolar, grafik öğeler, haberler ve diğer materyaller de dahil olmak üzere bir bilgi kaynağının her türlü bilgi içeriği.

1. Web Sitesinin yönetim ve moderatörlerinin hak ve yükümlülükleri
1.1. İdare, web sitesinin tasarımını ve içeriğini istediği zaman ve haber vermeksizin değiştirme hakkına sahiptir.
1.2. İdare, Web Sitesinin kullanımı ile ilgili olarak kullanıcılara e-posta ve diğer iletişim araçları ile bildirim gönderme hakkına sahiptir.
1.3. İdare tarafından atanan Site Moderatörü, Site'de yayınlanan içeriğin Site'nin konusuna uygun olmasını sağlamak için gerekli önlemleri alır ve izler. Moderatör ve Site Yönetimi, ihmalkar, özensiz, saldırgan, gerçek dışı veya kasıtlı olarak eksik bilgileri Siteden çıkarmak için her türlü çabayı gösterecektir.
1.4. Site Yönetimi, Kullanıcıların kişisel verilerini, bu Kullanıcılarla iletişim kurmak için, örneğin, Site hizmetlerindeki değişiklikleri / güncellemeleri bildirmek veya Kullanıcı tarafından sipariş edilen ürünlerle ilgili önemli mesajlar ve diğer benzer mesajları göndermek ve Kullanıcıya / Müşteriye hizmet vermek amacıyla onlarla iletişim kurmak ve ayrıca Sitenin promosyonları, indirimleri ve özel teklifleri hakkında bilgilendirmek için kullanabilir.

2. Sorumluluk reddi

2.1. Sitede yayınlanan makaleler ve bilgiler, diğer içerikler para yatırımı için bir tavsiye değildir ve harekete geçmeye teşvik olarak değerlendirilemez.
2.2. Site Yönetimi, Sitenin kullanımıyla bağlantılı olarak ortaya çıkan kar kaybı veya veri kaybı, şeref, haysiyet veya ticari itibarın zedelenmesi de dahil olmak üzere herhangi bir zarardan Kullanıcıya veya üçüncü taraflara karşı sorumlu olmayacaktır.
2.3 Site yönetimi, kullanıcı tarafından sitede kullanılan/alınan bilgilerin kullanımının sonuçlarından kullanıcıya veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacaktır.
2.4. Yönetim, içeriği yalnızca bilgilendirme amacıyla sağlar ve hesaplamaların, beyanların, sonuçların yanlışlığı veya hatasına ilişkin iddialar tamamen tavsiye niteliğinde olabilir.
2.5. Tüm teklifler, niyetler, onaylar ve diğer beyanlar halka açık bir teklif olarak değerlendirilemez.

3. Kullanıcının hak ve yükümlülükleri
3.1. Kullanıcı, Web Sitesinin bilgi ve işlevlerini kullanma ve herhangi bir anlaşmazlığı çözmek için Web Sitesi yönetimiyle iletişime geçme hakkına sahiptir.
3.2. Web sitesindeki bilgileri "antagroup.info" portalına zorunlu bir bağlantı ile yayınlamak.

4. Kişisel verilerin gizliliği ve saklanması sözleşmesi
4.1 Özel bir kişinin Site'yi ziyaret etmesi ve/veya kayıt formlarını doldurması sonucunda Site Yönetimi tarafından alınan bilgilerin toplanması, saklanması, kullanılması, işlenmesi, ifşa edilmesi, kullanıcıların kişisel verileri de dahil olmak üzere, Site Yönetimi tarafından hizmetlerin sunulduğu ülkenin mevzuatına uygun olarak gerçekleştirilir. Özel kişi, kişisel verilerinin Site Yönetimi tarafından Sözleşme şartları ile öngörülen çerçevede ve amaçlar doğrultusunda toplanmasını ve işlenmesini bilmekte ve kabul etmekte; kişisel verilerini Site veri tabanlarından çıkarmak istemesi halinde bunu Site Yönetimi'ne yazılı olarak bildirmeyi taahhüt etmektedir.

4.2. ANTA Group tarafından, kullanıcıların kişisel verileri de dahil olmak üzere, ziyaretçilerin web sitelerini ziyaret etmeleri ve/veya kayıt formlarını doldurmaları sonucunda alınan bilgilerin toplanması, saklanması, kullanılması, işlenmesi, ifşa edilmesi, hizmetlerin sağlandığı ülkenin mevzuatına uygun olarak gerçekleştirilir.

Bu kuralları kabul etmiyorsanız, lütfen Web Sitesini kullanmayın.
Antalya, Konyaaltı, Altınkum mah., Atatürk bulvarı No: 116, Blok: C, D: c2 (Özyeşilyurt sitesi)
Ofis
haberci̇ler
İşbirliği
Satış
Telefon
© ANTA Group 2023
Sosyal medya